Pražiareň kávy

PRAŽIAREŇ KÁVY GRINDERS

Prvá pražiareň kávy v Brezne

Brezno, mesto v srdci Slovenska, obklopené krásnou prírodou Nízkych Tatier. K tejto scenérii dlhé roky jednoducho chýbala lahodná vôňa čerstvo upražených kávových zŕn. Pražiareň kávy Grinders nájdete priamo v kaviarni Grinders Coffee Club. Ak prídete v správny čas, celý proces praženia výberovej kávy môžete vidieť na vlastné oči. Poproste náš personál o vzorku espressa a nájdite si svoju obľúbenú. Následne vám už nič nebude brániť v kúpe mletej, či zrnkovej kávy Grinders.

Pražiareň v Grinders Coffee Club

Kávy

Australia

5,5033,00
13,9037,00

Kávy

Ethiopia

5,9035,00

Kávy

Nicaragua

7,9036,00

Kávy

Mexico

4,9028,00
Nie je na sklade

Kávy

Malawi

6,9035,00

Kávy

Guatemala

4,9030,00
5,9034,00
Kávy Grinders

Skúsenosti zo zahraničia

Dvadsaťročné skúsenosti s pražením a prípravou kávy v Austrálii nás priviedli k myšlienke osamostatnenia sa. Káva bola pre nás srdcovou záležitosťou dlhé roky, preto sme pri nej chceli ostať aj naďalej a šíriť jej lahodnú chuť medzi ostatných. Náš tím pražiarne Grinders si zakladá na kvalitných výberových zrnách, jedinečných chutiach a čerstvosti praženia. Tri piliere kvality, ktorú vám môžeme a dokážeme zaručiť.

GALÉRIA:

Grinders vo vašej prevádzke

Oslovila vás naša káva natoľko, že by ste ju chceli aj vo svojej prevádzke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formuláru, my sa s vami spojíme a dohodneme ďalšie detaily.    NÁJDETE NÁS: